Позашкільна освіта

Наказ від 15.01.2018 «№ 40 «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти у 2017 році (23.01.2018)


Про методичні рекомендації щодо проведення Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у 2018 році (09.11.2017)


Natalia Skorulska International Dance Assembly – 2017


Наказ МОН України від 14.08.2017 №1157 "Про затвердження Переліку найбільших позашкільних навчальних закладів державної та комунальної форми власності системи Міністерства освіти і науки України" (05.09.2017)


Лист МОН України від 04.08.2017 № 1/9-429 "Про використання у 2017/2018 навчальному році навчальних програм з позашкільної освіти" (05.09.2017)


Відповідно до наказу управління освіти і науки Житомирської ОДА від 24.02.2017 № 47 «Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти» проведено І етап.
За висновками експертної комісії збірник навчальних програм роботи гуртків з декоративно-ужиткового профілю Центру творчості дітей і молоді м. Житомира визначено переможцями і направлено до участі в заключному етапі конкурсу.
Пропонуємо вашій увазі матеріали збірника для використання в роботі: 
Збірник програм з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям декоративно-ужитковий профіль

Конкурси Дата оновлення:31.03.2017


Про затвердження навчальних програм з позашкільної освіти 


Навчальна програма з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям. "Бальна хореографія". 12 років навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму "Геологічне краєзнавство". 1 рік навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям. "Хореографія". 12 років навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям. "Юний художник". 3 роки навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти. Декоративно-ужитковий профіль. "Українська народна вишивка". 3 роки навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти. Декоративно-ужитковий профіль. "В'язання на спицях". 2 роки навчання


Навчальна програма з позашкільної освіти. Декоративно-ужитковий профіль."Сувенірний" (Нечипорук Алла Яківна, керівник гуртка КПНЗ "Обласний центр НТТУМ")


Навчальна програма з позашкільної освіти. Науково-технічний напрям. "Прикладне програмне забезпечення"  (Постова С.А., керівник гуртка КПНЗ «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради)


Навчальна програма з позашкільної освіти. Науково-технічний напрям. «Автоматизація наукового дослідження» (Постова С.А., керівник гуртка КПНЗ «Житомирський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради)


Навчальна програма з позашкільної освіти. Дослідницько-експериментальний напрям. "Юний хімік" (Гордієнко Людмила Анатоліївна, керівник гуртка КПНЗ "Обласний центр НТТУМ")


Навчальна програма з позашкільної освіти. Туристсько-краєзнавчий напрям. "Історичне краєзнавство" (Катрич-Домалевська Людмила Олександрівна, керівник гуртка КПНЗ "Обласний центр НТТУМ")


Навчальна програма з позашкільної освіти. Туристсько-краєзнавчий напрям. "Історія України" (Кондратюк Ю.С., керівник гуртка КПНЗ "Обласний центр НТТУМ")Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирському ОІППО і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове