Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2017»

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства культури України від 25 січня 2012 року № 61/58, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 лютого 2012 року за № 209/20522, наказів Міністерства освіти і науки України від 11.03.2016 № 247 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2017», від 23.05.2016 № 559 «Про затвердження номінацій та критеріїв оцінювання Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека - 2017» у 2016-2017 навчальному році Всеукраїнський конкурс «Шкільна бібліотека - 2017» (далі – конкурс) буде проводитися у таких номінаціях: «Шкільна бібліотека: інноваційні проекти», «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу», «Бібліотека – виховний простір навчального закладу», «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей», «Сучасний методист: новий формат діяльності».

Реєстрація учасників обласного етапу конкурсу буде проходити з 01 по 15 березня 2017 року. Оргкомітети 1-го етапу конкурсу мають у вказаний вище період надіслати:

на електронну пошту zhytomyr06@ukr.net анкету учасника (додаток 1), статистичний звіт про проведення (додаток 2) та наказ про підсумки 1-го етапу конкурсу;

на поштову адресу ЖОІППО (10014, м. Житомир, вул. Михайлівська, 15, каб. 18) оригінал анкети учасника, компакт-диск з описом досвіду роботи/управлінського проекту (на диску зазначається ПІБ учасника та номінація).

Нагадуємо, що опис досвіду роботи/управлінського проекту складається з титульного аркушу, змісту роботи із вказівкою сторінок, основного тексту з  висновками обсягом до 50 сторінок, додатків. Напрацьований або запозичений матеріал (авторські доробки, цитати, статті, програми заходів, списки рекомендованих інтернет-джерел та літератури) має бути підписаний із вказівкою автора/ів, гіперпосилання на базове джерело.

На титульному аркуші має бути зазначено найменування конкурсу, номінації, теми досвіду/проекту; прізвище, ім’я та по батькові учасника (учасників); посада (посади), навчальний заклад/установа; місто/село, область.

Рекомендуємо в основному тексті конкурсної роботи передбачити наявність такої інформації:

для керівників закладів – загальні відомості про бібліотеку, кадровий склад, матеріально-технічні умови, бібліотечний фонд, асортимент послуг тощо;

для бібліотекарів – загальні відомості про бібліотеку, матеріально-технічні умови, бібліотечний фонд, асортимент послуг, робота з користувачами тощо;

для педагогів – загальні відомості про бібліотеку, пріоритети діяльності, співпраця з виховання дітей і молоді;

для методистів – узагальнена інформація про бібліотеки загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів відповідного регіону (міста, села, району), кадровий склад, матеріально-технічні умови, бібліотечний фонд, заходи з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників.

За формою така інформація може бути оформлена у вигляді буклету, проспекту, путівника або презентації.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать КЗ "Житомирському ОІППО" ЖОР і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове