У 1999 році Генеральна асамблея ООН проголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок й запропонувала урядам, міжнародним і неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.

   Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

   Презентуємо Вашій увазі підготовлений сценарій та презентацію для проведення тематичної зустрічі щодо протидії домашньому насильству. Пропонуємо Вам використати ці просвітницькі матеріали для проведення тематичних зустрічей за запропонованим методичним забезпеченням в освітніх закладах області.


 

   Попередження насильства в закладах освіти : метод. посібник для пед. прац. / упоряд. І. Скорбун, Т. Слободян. – Вид. 2-ге, доп. та онов. – Київ : БФ «Здоров’я жінки та планування сім’ї», 2020. – 103 с.

   Презентацiя тематичної зустрiчi протидiї домашнього насильства

   Тематична зустріч на тему #УкраїнаБезНасильства


Міністерство освіти і науки України
Інститут модернізації змісту освіти
Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти
Державна наукова установа «ІНСТИТУТ ОСВІТНЬОЇ АНАЛІТИКИ»

2007 - 2022
Відповідальний за портал Кравчук О.М.